Info

 


     Colorat to marka skierowana do ludzi nieprzeciętnych,szukających oryginalności i stylu,który wyróżni,podkreśli ich osobowość.Inspiracją Coloratu jest sztuka,muzyka i oczywiście ludzie,ich fantazja i wrażliwość. Colorat bazując na wzorach i kolorach, nie zapomina o krojach,które dopasowuje do funkcji i ich przeznaczenia,ubrania mają być nie tylko piękne,ale także wygodne.Modę Coloratu określają trzy słowa:niebanalne,funkcjonalne,ponadczasowe.

Colorat tworzy rzeczy,które nie ulegają modowemu przedawnieniu.Nasze ubrania mają być na lata,bez ulegania tendencją danego sezonu. Colorat tworzy czwórka kreatywnych osób:Kuba Synakiewicz, Ania Tusk-Synakiewicz, Natalia Lipińska oraz Sławek Lipiński. Kolekcje są tworzone w limitowanych edycjach,a poszczególne modele są sygnowane.Z myślą o środowisku jak i o jakości naszych ubrań używamy jedynie naturalnych materiałów jak bawełna,wiskoza oraz wysokiej jakości,specjalistycznych sportowych materiałów.

Nasze ubrania i wszelkie dodatki można kupić na naszej stronie www.colorat.pl  oraz w naszym concept store PLACE OF ART na Starym Mieście w Gdańsku.Stworzyliśmy miejsce w samym sercu Gdańska,gdzie łączymy modę,design i sztukę,ponieważ oprócz ubrań Coloratu można u nas zamówić projekty wnętrz,identyfikacji graficznych oraz kolekcje i oprawy eventowe. Zapraszamy!!!


Nasza marka Colorat i Lina powstały w 2013.


Place of Art znajduje się w centrum Starego Miasta, w sąsiedztwie Kaplicy Królewskiej oraz lwów leżących wokół fontanny przy ulicy Grobla I nr 5/7, 80-834 Gdańsk. 

PN.-PT. 11-18/ SOB.11-16        info@colorat.pl ,tel. +48 737 170 807


Koszyk

Suma: 0.00 PLN